Doprava zdarma již od 1500,- Kč na ELVIN.CZ

* Dopravné zdarma při nákupu nad 1500,- Kč s DPH platí po dobu omezení provozu prodejny a vztahuje se pouze na dopravu v rámci ČR přes společnost PPL při volbě platby bankovním převodem, online platební kartou nebo rychlým bankovním převodem přes platební bránu Comgate. Dopravné zdarma je omezeno na zboží o max. hmotnosti do 31,5 kg a max. rozměrech 120x60x60 cm nebo 100x60x60 cm při volbě doručení do PPL Parcel shopu. 

Dopravné zdarma nabízíme i na vybrané zboží s větší hmotností či rozměry.

K ostatnímu zboží bude připočítán poplatek za dopravné ve výši dle tabulek níže. Ceny v tabulce jsou včetně DPH

Další aktuální informace:

 • Dle aktuálních informací ze strany PPL není možno zasílat balíky na Slovensko na dobírku.
 • Do odvolání nenabízíme možnost zaslání zboží na výdejní místa společnosti ULOŽENKA.

Do odvolání jsme zrušili z naší nabídky možnost doručení

Způsob dopravy

Logo PPL

Přepravní služba PPL nabízí spolehlivou a rychlou přepravu. Přeprava balíků do 31,5 kg v rámci České republiky, kdy příjemcem je firma nebo soukromá osoba.  Maximální rozměr zásilek 120x60x60 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 360 cm.  Zásilka Vám bude doručena na Vaší dodací adresu většinou následující pracovní den. 

Doprava PPL v rámci ČR Platba převodem Platba dobírkou
PPL do 30 kg  (max. rozměry 120x60x60 cm) 99 Kč   119 Kč
PPL 30 - 100 kg 289 Kč  319 Kč 
PPL 100 - 200 kg 449 Kč 469 Kč

Logo PPL Parcel Shop

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Max. hmotnost balíku do 31,5 kg.  Maximální rozměr zásilek 120x60x60 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky nesmí přesáhnout 360 cm. PPL ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybavena platebními terminály PPL, proto dobírku nelze uhradit platební kartou.

Doprava na PPL Parcel shop v rámci ČR Platba převodem Platba dobírkou
PPL Parcel shop do 30 kg (max. rozměry 100x60x60 cm) 89 Kč   109 Kč

Logo Česká Pošta

Vnitrostátní přeprava balíků do hmotnosti 30 kg s max. délkou jedné strany do 240cm. po celé České republice. Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu nebo na zvolenou poštu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce.

Doprava ČP v rámci ČR
Platba převodem
Platba dobírkou
ČP Balík do ruky do 30 kg
109 Kč
  129 Kč
ČP Balík na poštu do 30 kg
   99 Kč 
   119 Kč 
ČP Balík do ruky 30 - 50 kg
 179 Kč
  199 Kč

Logo Uloženka

Uloženka je síť výdejních míst v rámci České i Slovenské republiky. Max. délka nejdelší strany 100cm a součet tří stran(d+š+v) max. 175 cm. Na pobočkách Uloženka lze platit kartou. Na partnerských výdejních místech DPD Pickup je vyžadována platba pouze v hotovosti.

Doprava na výdejní místa Uloženky Platba převodem Platba dobírkou
Uloženka do 20 kg 99 Kč   119 Kč

Logo Slovensko doprava

Přeprava balíků na Slovensko přes společnost PPL je realizována ve spolupráci s Deutsche Post DHL Group. Max. hmotnost do 31,5 kg. Max. rozměry balíku 120 x 60 cm x 60 cm a zároveň součet obvodu a délky balíku nesmí přesáhnout 360 cm

Doprava na Slovensko Platba převodem Platba dobírkou
Doprava na Slovensko do 30 kg 169 Kč   229 Kč

Způsob platby

Způsob platby uvádíte v košíku. Možné způsoby plateb jsou vázany na zvolený způsob dopravy.

Přehled možných způsobů platby:

 • Hotově/platební  kartou při osobním odběru na prodejně (ELVIN PRODEJ s.r.o., K Turkovu 3249/2; Ostrava-Martinov). Otevírací doba Po - Pá 8:30 - 16:30 hod 
 • Dobírkou (platbu hradíte hotově nebo platební kartou přepravní společnosti při předání zboží) Dle aktuálních informací ze strany PPL není možno zasílat balíky na Slovensko na dobírku ! Žádáme zákazníky, kteří si zvolí platbu dobírkou v rámci ČR, aby měli předpřipravenou hotovost v přesné částce nebo platili kartou na terminálu řidiče. Pokud ale můžete, volte platbu převodem, online platební kartou nebo rychlou platbou přes platební bránu Comgate. Děkujeme.
 • ePlatba Pro úhradu objednávky má zákazník možnost využít službu ePlatba+ (tzv. rychlé online bankovní převody). Po odeslání objednávky budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte ho. Prodávající i zákazník obdrží potvrzení o úhradě během několika minut. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.).
 • Platby kartou online - pro úhradu objednávky máte možnost zaplatit kartou online. Při první platbě se zobrazí standardní platební brána, kde plátce zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření, čímž je zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení.

  Karetní data budou uložena na straně banky. V případě další objednávky registrovaného plátce, po potvrzení objednávky, se zobrací pouze krátká notifikace „probíhá platba“, plátce již není směrován na platební bránu a následně e-shop zobrazí výsledek platby.

  Citlivé vstupní údaje, které zadáváte při ePlatbě a online platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 • Bankovní převodem předem na náš běžný účet Komeční banky ( číslo účtu 27-1155020297/0100) Platební údaje budou vygenerovány po vytvoření a potvrzení objednávky a budou odeslány na email zákazníka. Zboží je odesláno dle dodacích termínů po připsání platby (obvykle 2 - 3 dny). Pokud tedy na svou objednávku spěcháte, volte raději způsob platby na dobírku, rychlé online bankovní převody nebo platbu kartou online.
00